NEZÁVAZNÁ REGISTRACE

POSTUP pro ČR i SR

 Pro získání katalogů zdarma, všech výhod a podpory je nutné uvést číslo sponzora CZ-39248

 
https://sp.betterware.co.cz/sp/registration/sponsorno/CZ-39248
 
Postup registrace:
1. Napište své jméno, příjmení a heslo a potvrďte
2. Vyplňte své údaje, pozor - rodné číslo bez lomítka a PSČ ve tvaru tři čísla mezera a dvě čísla (např. 100 00)
 
 
V případě jakýchkoliv problémů mi prosím napište. Těším se na naší spolupráci.
 
  • Registrace je zcela nezávazná. Kdy, za kolik a jak často budete objednávat zboží je jen na Vás. Pokud se Vám nebude dařit a nebudete už chtít spolupracovat, nejsou žádné pokuty.
  • Registrace je zdarma. Ke každé objednávce dosanete od firmy jeden katalog zdarma.
  • Naše pomoc začíná již po registraci, po níž Vám pošleme informace, jak nejlépe pracovat a získat co nejvíce výhod a být úspěšní. Hned po registraci také získáte od nás dva tištěné katalogy zdarma. Přejeme všem mnoho úspěchů...
Postup registrace:
1. Napište své jméno a příjmení a potvrďte
2. Vyplňte své údaje včetně mailové adresy, pozor - rodné číslo bez lomítka a PSČ ve tvaru tři čísla mezera a dvě čísla (např. 100 00)
3. Číslo sponzora - napište: CZ-00012 ukáže se jméno Zuzana Chvojková
Před odesláním si prosím zkontrolujte, zda máte vyplněné všechny údaje. Když je potřeba něco opravit, tak se někdy smaže údaj o sponzorovi a je třeba jej zadat znovu.
 
Registrace zde v pravé části stránky: https://sp.betterware.co.cz/sp/login
 
V případě jakýchkoliv problémů mi prosím napište. Těším se na naší spolupráci.

REGISTRACE = LEVNĚJŠÍ NÁKUPY A VÝDĚLEK

Hned po registraci Vám zašleme dva tištěné katalogy zdarma. Pokud jste zapomněli uvést sponzora CZ-39248 prosím kontaktujte nás a vyřešíme to.

Říjen 2014 znamená další velký krok pro firmu Betterware, začíná spolupráce i pro Slovensko. Zajistěte si tu nejlepší pozici a buďte o krok před konkurencí. Zaregistrujte se právě teď a buďte připraveni ! Můžete si vybírat výrobky třeba jen pro svou potřebu nebo katalog ukázat dál a hledat své první zákazníky a nebo si můžete začít tvořit svou vlastní síť zástupců a budovat si tak pasivní příjem.

Přidejte se k nám, k úspěšnému československému týmu a pojďme do toho společně !!! Uvedením čísla sponzora při registraci CZ-39248 si zajistíte tu nejlepší podporu - zašleme vám zdarma tři katalogy, veškeré informace a budete mít možnost se účastnit společných setkáních, kde budete moct získávat další zkušenosti.

Těším se na naší spolupráci ;)