Spolupráce

Spolupráce s firmou Betterware je celkem jednoduchá. Nic tím neztratíte, ale naopak později by jste mohli litovat, že jste to alespoň nezkusili. Jedná se o katalogový prodej a hledání nových prodejců. Registrovaný zákazník nakupuje se slevou 23% oproti katalogovým cenám. Stačí se tedy jen u nás zaregistrovat a můžete začít.

A co získáte registrací ?

Nákupy se slevou 23%

Kupujete výrobky se slevou, bez ohledu na velikost objednávky. Objednávat můžete jak často chcete. Ušetříte tedy na běžných nákupech značnou část nákladů.

Zajímavý výdělek

S firmou Betterware můžete začít vydělávat hned! Máte dokonce dva způsoby, můžete využít oba současně a tím docílíte nejlepšího výsledku.

 

1. prodej podle katalogu dalším zákazníků

Můžete si přivydělat doporučením a prodejem výrobků mezi svými přáteli, v rodině, mezi známými, ...  Váš zisk závisí pouze na Vás, kolikati lidem výrobky nabídnete.

 
2. doporučovat spolupráci dalším lidem

Využijte možnosti získávat od firmy provize ze všech nákupů lidí Vaší sítě. Toto je založeno na principech MLM (Multi Level Marketing). Nemusíte tedy prodávat výrobky, aby jste vydělávali. Jen nabízíte lidem, aby kupovali pro svou spotřebu levněji a budovali síť samospotřebitelů či prodejců. Tímto způsobem můžete  vytvořit tým lidí, kteří nakupují méně nebo více, ale ze všech těchto nákupů máte určité procento pro sebe.

 

Můžete se hned zaregistrovat

Nikdy na práci nebudete sami, vždy Vám budeme oporou.